Hieronder vindt u een lijst van artsen en therapeuten die lid zijn van BBOW.
Bent u een lid en klopt de informatie die hier staat niet meer?

Login op de website en pas je gegevens aan of neem contact op met BBOW.

Achternaam Voornaam Beroep Stad Straat nummer/bus GSM-nummer E-mailadres praktijk
De Waegenaere Koen Arts Hertsberge Nieuwstraat 9 +32 478 550772 www.praktijkvoorenergieenvitaliteit.be
Van Moortel Veronique Therapeut Brugge (sint-michiels) Barrierestraat 39 +32 050 380767 veroniquevanmoortel@skynet.be
Verheyen Trix Therapeut Bevel Tolbroek 33 +32 486 781724 trix.verheyen@telenet.be
Schaaf Eddy Therapeut Tessenderlo Vismarkt 20/apr +32 477 229194 schaaf.eddy@gmail.com
Lauwaert Ruth Therapeut Zwijnaarde Heerweg-Zuid 218/002 +32 476 662488 ruth.lauwaert@telenet.be
Van den Heede Pascale Therapeut Brugge Peterseliestraat 102 +32 476 450792 pascale@orthomoleculair-therapeut.be
Halewyck Liesbeth kPNI-therapeut Erps-Kwerps Lelieboomgaardenstraat 47 +32 486 121871 liesbeth@gezondegids.be
Adriaensen Ivo Andere Rijkevorsel Pastoor Lambrechtsstraat 16 ivo.adriaensen@telenet.be
Van der Stighelen Pieter kPNI-therapeut Kalmthout Frans Raatsstraat 116 +32 485 245031 info@holistisch-centrum-om.be
Plaetinck Hilde Therapeut Haasrode Blandenstraat 236 +32 472 902766 hilde.plaetinck@hetgezondehuis.be
Van Offel Dirk Arts Antwerpen Wetstraat 83 +00 032 710835 dirk.van.offel@telenet.be
Van 't Hoog Adrienne Therapeut Weert Schoutlaan 4:00 AM +31 611 006212 complimedmedical@icloud.com
Veugelers Christine kPNI-therapeut Knokke-Heist 't Walletje 104 +32 471 541225 christine@nutrachild.be
Bultinck Dirk Arts Moerbeke-Waas Sportlaan 6 bultinck.dirk@telenet.be
Coppejans Ann Arts Ieper Proosdijstraat / Diksmuidestraat 52 (praktijk) 21 +32 476 300136 ann.coppejans@telenet.be
Sels Aïda Therapeut Sint-Job-in-'t-Goor Fazantenhoek 5 aida@uwgezondheidscoach.be
van Overstraeten Dirk kPNI-therapeut Walshoutem Dokter Vloeberghsstraat 8/jan +32 011 682102
Lefevre Bert Arts Deurne Thibautstraat 77
Theunissen Ine kPNI-therapeut Westerlo Hogekant 12 +32 486 801389
Colaes Sabine Arts Gentbrugge Ankerslaan 1
Konings An Arts Kalmthout Kapellensteenweg 425
Smolders Peter Charles Arts Leuven Justus Lipsiusstraat 36/0004 +32 475 530358
gielis lynn Therapeut Ledeberg august van lokerenstraat 30 +32 474 518463
Linmans Jo Arts Hechtel 12 septemberstraat 19
Lenaerts Hika Therapeut Schilde Picardielaan 1 A
Verbrugghe Sabine Therapeut Kalmthout Hortensiadreef 28 +32 472 698535
Cocquyt Aimé Verpleegkundige Aalter Oude Gentweg 41 93751744
De Coninck Daan Arts Brugge Damse Vaart Zuid 4 / 00 01 50717873
De Bast Frank kPNI-therapeut Zandhoven Hooidonck 13 +33 476 480403
Van den Eynden Kim kPNI-therapeut Eeklo Lekestraat 119 0474597099
Verstrepen Marc Therapeut Schilde Damhertenlaan 9 36854984
Kuppens Eddie Kinesist Kermt (Hasselt) Diestersteenweg 213a +32 468 133682