Hieronder vindt u een lijst van artsen en therapeuten die lid zijn van BBOW.
Bent u een lid en klopt de informatie die hier staat niet meer?

Login op de website en pas je gegevens aan of neem contact op met BBOW.

Achternaam Voornaam Beroep Stad Straat nummer/bus GSM-nummer E-mailadres praktijk
Van Moortel Veronique Therapeut Brugge (sint-michiels) Barrierestraat 39 +32 050 380767 veroniquevanmoortel@skynet.be
Verheyen Trix Therapeut Bevel Tolbroek 33 +32 486 781724 trix.verheyen@telenet.be
Verbrugghe Sabine Therapeut Kalmthout Hortensiadreef 28 +32 472 698535
Colaes Sabine Arts Gentbrugge Ankerslaan 1
Lauwaert Ruth Therapeut Zwijnaarde Heerweg-Zuid 218/002 +32 476 662488 ruth.lauwaert@telenet.be
Van der Stighelen Pieter kPNI-therapeut Kalmthout Frans Raatsstraat 116 +32 485 245031 info@holistisch-centrum-om.be
Vanhulle Piet arts Blankenberge Jordaenslaan 45 50424664
Smolders Peter Charles Arts Leuven Justus Lipsiusstraat 36/0004 +32 475 530358
Boonants Paul Therapeut Mechelen Kanunnik De Deckerstraat 12 bus 2 15200430
Van den Heede Pascale Therapeut Brugge Peterseliestraat 102 +32 476 450792 pascale@orthomoleculair-therapeut.be
Adriaensen Monique Verpleegkundige Kalmthout Turfvaartlaan 23 036663739
Van Gulck Marjan kinesist Borsbeek Lucien Hendrickxlei 75 479537703
Verstrepen Marc Therapeut Schilde Damhertenlaan 9 36854984
gielis lynn Therapeut Ledeberg august van lokerenstraat 30 +32 474 518463
Halewyck Liesbeth kPNI-therapeut Erps-Kwerps Lelieboomgaardenstraat 47 +32 486 121871 liesbeth@gezondegids.be
Steyaert Leen Therapeut Schoten Jachtwachtersdreef 104 496900997
De Waegenaere Koen Arts Hertsberge Nieuwstraat 9 +32 478 550772 www.praktijkvoorenergieenvitaliteit.be
Van den Eynden Kim kPNI-therapeut Eeklo Lekestraat 119 0474597099
Linmans Jo Arts Hechtel 12 septemberstraat 19
Adriaensen Ivo Andere Rijkevorsel Pastoor Lambrechtsstraat 16 ivo.adriaensen@telenet.be
Theunissen Ine kPNI-therapeut Westerlo Hogekant 12 +32 486 801389
Plaetinck Hilde Therapeut Haasrode Blandenstraat 236 +32 472 902766 hilde.plaetinck@hetgezondehuis.be
Lenaerts Hika Therapeut Schilde Picardielaan 1 A
de Jonge Henk arts Oosterhout Warandelaan 52 654776334
De Bast Frank kPNI-therapeut Zandhoven Hooidonck 13 +33 476 480403
Schelfhout Els therapeut Sint-Niklaas Hoge Heerweg 47 475651546
Schaaf Eddy Therapeut Tessenderlo Vismarkt 20/apr +32 477 229194 schaaf.eddy@gmail.com
Kuppens Eddie Kinesist Kermt (Hasselt) Diestersteenweg 213a +32 468 133682
van Overstraeten Dirk kPNI-therapeut Walshoutem Dokter Vloeberghsstraat 8/jan +32 011 682102
Bultinck Dirk Arts Moerbeke-Waas Sportlaan 6 bultinck.dirk@telenet.be
Van Offel Dirk Arts Antwerpen Wetstraat 83 +00 032 710835 dirk.van.offel@telenet.be
De Coninck Daan Arts Brugge Damse Vaart Zuid 4 / 00 01 50717873
Vanduren Christine arts Kinrooi Breeërsteenweg 229 32470576710
Veugelers Christine kPNI-therapeut Knokke-Heist 't Walletje 104 +32 471 541225 christine@nutrachild.be
Carchon Carine Arts Zellik Jan Baptist De Greeflaan 6 024664504
Lefevre Bert Arts Deurne Thibautstraat 77
Coppejans Ann Arts Ieper Proosdijstraat / Diksmuidestraat 52 (praktijk) 21 +32 476 300136 ann.coppejans@telenet.be
Konings An Arts Kalmthout Kapellensteenweg 425
Cocquyt Aimé Verpleegkundige Aalter Oude Gentweg 41 93751744
Sels Aïda Therapeut Sint-Job-in-'t-Goor Fazantenhoek 5 aida@uwgezondheidscoach.be