Hieronder vindt u een lijst van artsen en therapeuten die lid zijn van BBOW.
Bent u een lid en klopt de informatie die hier staat niet meer?

Login op de website en pas je gegevens aan of neem contact op met BBOW.

Achternaam Voornaam Beroep Stad Straat nummer/bus GSM-nummer E-mailadres praktijk
Aerts Monique Verpleegkundige Kalmthout Turfvaartlaan 23 036663739
Billast Natalie kPNI-therapeut Borgloon Papenstraat 11 +00 496 991143 natalie@feelgoodlife.be
Brando Rebecca Kinesist Lier Lispersteenweg 94 +32 485 063493 info@kinelisp.be
Bultinck Dirk Arts Moerbeke-Waas Sportlaan 6 bultinck.dirk@telenet.be
Carchon Carine Arts Zellik Jan Baptist De Greeflaan 6 024664504
Cocquyt Aimé Verpleegkundige Aalter Oude Gentweg 41 93751744
Colaes Sabine Arts Gentbrugge Ankerslaan 1
Coppejans Ann Arts Ieper Proosdijstraat / Diksmuidestraat 52 (praktijk) 21 +32 498 000000
De Bast Frank kPNI-therapeut Zandhoven Hooidonck 13 +33 476 480403
De Coninck Daan Arts Brugge Damse Vaart Zuid 4 / 00 01 50717873
de Jonge Henk arts Oosterhout Warandelaan 52 654776334
De Waegenaere Koen Arts Hertsberge Nieuwstraat 9 +32 478 550772 www.praktijkvoorenergieenvitaliteit.be
Gielis Lynn Therapeut Ledeberg august van lokerenstraat 30 +32 474 518463
Halewyck Liesbeth kPNI-therapeut Erps-Kwerps Lelieboomgaardenstraat 47 +32 486 121871 liesbeth@gezondegids.be
Konings An Arts Kalmthout Kapellensteenweg 425
Kuppens Eddie Kinesist Kermt (Hasselt) Diestersteenweg 213a +32 468 133682
Lauwaert Ruth Therapeut Zwijnaarde Heerweg-Zuid 218/002 +32 476 662488 ruth.lauwaert@telenet.be
Lefevre Bert Arts Deurne Thibautstraat 77
Lenaerts Hika Therapeut Schilde Picardielaan 1 A
Linmans Jo Arts Hechtel 12 septemberstraat 19
Plaetinck Hilde Therapeut Haasrode Blandenstraat 236 +32 472 902766 hilde.plaetinck@hetgezondehuis.be
Schaaf Eddy Therapeut Tessenderlo Vismarkt 20/apr +32 477 229194 schaaf.eddy@gmail.com
Schelfhout Els therapeut Sint-Niklaas Hoge Heerweg 47 475651546
Smolders Peter Charles Arts Leuven Justus Lipsiusstraat 36/0004 +32 475 530358
Steyaert Leen Therapeut Schoten Jachtwachtersdreef 104 496900997
Van 't Hoog Adrienne Andere Weert Noordkade 2 +31 611 006212 complimedmedical@icloud.com
Van den Eynden Kim kPNI-therapeut Eeklo Lekestraat 119 0474597099
Van den Heede Pascale Therapeut Brugge Peterseliestraat 102 +32 476 450792 pascale@orthomoleculair-therapeut.be
Van der Stighelen Pieter kPNI-therapeut Kalmthout Frans Raatsstraat 116 +32 485 245031 info@holistisch-centrum-om.be
Van Gulck Marjan kinesist Borsbeek Lucien Hendrickxlei 75 479537703
Van Moortel Veronique Therapeut Brugge (sint-michiels) Barrierestraat 39 +32 050 380767 veroniquevanmoortel@skynet.be
Van Offel Dirk Arts Antwerpen Wetstraat 83 +00 032 710835 dirk.van.offel@telenet.be
van Overstraeten Dirk kPNI-therapeut Walshoutem Dokter Vloeberghsstraat 8/jan +32 011 682102
Vanduren Christine arts Kinrooi Breeërsteenweg 229 32470576710
Vanhulle Piet arts Blankenberge Jordaenslaan 45 50424664
Verbrugghe Sabine Therapeut Kalmthout Hortensiadreef 28 +32 472 698535
Vereecken Jessica kPNI-therapeut Gent Voskenslaan 40A +32 479 843166 info@jessicavereecken.be
Verheyen Trix Therapeut Bevel Tolbroek 33 +32 486 781724 trix.verheyen@telenet.be
Veugelers Christine kPNI-therapeut Knokke-Heist 't Walletje 104 +32 471 541225 christine@nutrachild.be