Hieronder vindt u een lijst van artsen en therapeuten die lid zijn van BBOW.
Bent u een lid en klopt de informatie die hier staat niet meer?

Login op de website en pas je gegevens aan of neem contact op met BBOW.

    • Filter op stad
    Achternaam Voornaam Beroep Stad Straat nummer/bus GSM-nummer E-mailadres praktijk
    Brando Rebecca Kinesist Lier Lispersteenweg 94 +32 485 063493 info@kinelisp.be
    Van der Stighelen Pieter kPNI-therapeut Kalmthout Frans Raatsstraat 116 +32 485 245031 info@holistisch-centrum-om.be
    Colaes Sabine Arts Gentbrugge Ankerslaan 1
    Van den Heede Pascale Therapeut Brugge Peterseliestraat 102 +32 476 450792 pascale@orthomoleculair-therapeut.be
    Steyaert Leen Therapeut Schoten Jachtwachtersdreef 104 496900997
    Veugelers Christine kPNI-therapeut Knokke-Heist 't Walletje 104 +32 471 541225 christine@nutrachild.be
    Van den Eynden Kim kPNI-therapeut Eeklo Lekestraat 119 0474597099
    De Bast Frank kPNI-therapeut Zandhoven Hooidonck 13 +33 476 480403
    Kuppens Eddie Kinesist Kermt (Hasselt) Diestersteenweg 213a +32 468 133682
    Van 't Hoog Adrienne Andere Weert Noordkade 2 +31 611 006212 complimedmedical@icloud.com
    Lenaerts Hika Therapeut Schilde Picardielaan 1 A
    Schaaf Eddy Therapeut Tessenderlo Vismarkt 20/apr +32 477 229194 schaaf.eddy@gmail.com
    Coppejans Ann Arts Ieper Proosdijstraat / Diksmuidestraat 52 (praktijk) 21 +32 498 000000
    Lauwaert Ruth Therapeut Zwijnaarde Heerweg-Zuid 218/002 +32 476 662488 ruth.lauwaert@telenet.be
    Vanduren Christine arts Kinrooi Breeërsteenweg 229 32470576710
    Aerts Monique Verpleegkundige Kalmthout Turfvaartlaan 23 036663739
    Linmans Jo Arts Hechtel 12 septemberstraat 19
    Gielis Lynn Therapeut Ledeberg august van lokerenstraat 30 +32 474 518463
    Verheyen Trix Therapeut Bevel Tolbroek 33 +32 486 781724 trix.verheyen@telenet.be
    Carchon Carine Arts Zellik Jan Baptist De Greeflaan 6 024664504
    Smolders Peter Charles Arts Leuven Justus Lipsiusstraat 36/0004 +32 475 530358
    Van Moortel Veronique Therapeut Brugge (sint-michiels) Barrierestraat 39 +32 050 380767 veroniquevanmoortel@skynet.be
    De Coninck Daan Arts Brugge Damse Vaart Zuid 4 / 00 01 50717873
    Cocquyt Aimé Verpleegkundige Aalter Oude Gentweg 41 93751744
    Konings An Arts Kalmthout Kapellensteenweg 425
    Vanhulle Piet arts Blankenberge Jordaenslaan 45 50424664
    Plaetinck Hilde Therapeut Haasrode Blandenstraat 236 +32 472 902766 hilde.plaetinck@hetgezondehuis.be
    Schelfhout Els therapeut Sint-Niklaas Hoge Heerweg 47 475651546
    Halewyck Liesbeth kPNI-therapeut Erps-Kwerps Lelieboomgaardenstraat 47 +32 486 121871 liesbeth@gezondegids.be
    de Jonge Henk arts Oosterhout Warandelaan 52 654776334
    Billast Natalie kPNI-therapeut Borgloon Papenstraat 11 +00 496 991143 natalie@feelgoodlife.be
    Bultinck Dirk Arts Moerbeke-Waas Sportlaan 6 bultinck.dirk@telenet.be
    Van Gulck Marjan kinesist Borsbeek Lucien Hendrickxlei 75 479537703
    Lefevre Bert Arts Deurne Thibautstraat 77
    Vereecken Jessica kPNI-therapeut Gent Voskenslaan 40A +32 479 843166 info@jessicavereecken.be
    van Overstraeten Dirk kPNI-therapeut Walshoutem Dokter Vloeberghsstraat 8/jan +32 011 682102
    Van Offel Dirk Arts Antwerpen Wetstraat 83 +00 032 710835 dirk.van.offel@telenet.be
    De Waegenaere Koen Arts Hertsberge Nieuwstraat 9 +32 478 550772 www.praktijkvoorenergieenvitaliteit.be
    Verbrugghe Sabine Therapeut Kalmthout Hortensiadreef 28 +32 472 698535