Hieronder vindt u een lijst van artsen en therapeuten die lid zijn van BBOW.
Bent u een lid en klopt de informatie die hier staat niet meer?

Login op de website en pas je gegevens aan of neem contact op met BBOW.

    • Filter op stad
    Achternaam Voornaam Beroep Stad Straat nummer/bus GSM-nummer E-mailadres praktijk
    Pylyser Astrid Apotheker Oostakker Vendelstraat 01/002 +32 456 342028 astrid.pylyser@oragon.be
    Steyaert Leen Therapeut Schoten Jachtwachtersdreef 104 496900997
    Van den Eynden Kim kPNI-therapeut Eeklo Lekestraat 119 0474597099
    De Bast Frank kPNI-therapeut Zandhoven Hooidonck 13 +33 476 480403
    MINCKE Edwin Therapeut STEVOORT Regenakkerstraat 17 +32 475 407673 edwin@geestenlichaam.be
    Kuppens Eddie Kinesist Kermt (Hasselt) Diestersteenweg 213a +32 468 133682
    Van 't Hoog Adrienne Andere Weert Noordkade 2 +31 611 006212 complimedmedical@icloud.com
    Lenaerts Hika Therapeut Schilde Picardielaan 1 A
    Schaaf Eddy Therapeut Tessenderlo Vismarkt 20/apr +32 477 229194 schaaf.eddy@gmail.com
    Coppejans Ann Arts Ieper Proosdijstraat / Diksmuidestraat 52 (praktijk) 21 +32 498 000000
    Lauwaert Ruth Therapeut Zwijnaarde Heerweg-Zuid 218/002 +32 476 662488 ruth.lauwaert@telenet.be
    Vanduren Christine arts Kinrooi Breeërsteenweg 229 32470576710
    Aerts Monique Verpleegkundige Kalmthout Turfvaartlaan 23 036663739
    Linmans Jo Arts Hechtel Twaalf septemberstraat 19 +32 011 732355 www.praktijkpolar.be / welkom@praktijkpolar.be
    Verheyen Trix Therapeut Bevel Tolbroek 33 +32 486 781724 trix.verheyen@telenet.be
    Carchon Carine Arts Zellik Jan Baptist De Greeflaan 6 024664504
    Van Moortel Veronique Therapeut Brugge (sint-michiels) Barrierestraat 39 +32 050 380767 veroniquevanmoortel@skynet.be
    De Coninck Daan Arts Brugge Damse Vaart Zuid 4 / 00 01 50717873
    Cocquyt Aimé Verpleegkundige Aalter Oude Gentweg 41
    Goossens Sigrid Therapeut Beveren Kasteeldreef 41 +32 476 342995 Sigrid@sigomeno.be
    Onghena Carl Kinesist Mortsel Molenstraat 46 +32 495 642584 carl@osteomortsel.be
    Schelfhout Els therapeut Sint-Niklaas Hoge Heerweg 47 475651546
    Halewyck Liesbeth kPNI-therapeut Erps-Kwerps Lelieboomgaardenstraat 47 +32 486 121871 liesbeth@gezondegids.be
    de Jonge Henk arts Oosterhout Warandelaan 52 654776334
    Bultinck Dirk Arts Moerbeke-Waas Sportlaan 6 bultinck.dirk@telenet.be
    Colaes Sabine Arts SCHELDEWINDEKE ROOSBROEKSTRAAT 7 +32 476 629156
    Vermaelen Magaretha, Fancine Therapeut Heist-op-den-Berg Meylemansstraat 7 +32 475 260569 greet@praktijk4balance.be
    Van Gulck Marjan kinesist Borsbeek Lucien Hendrickxlei 75 479537703
    van Overstraeten Dirk kPNI-therapeut Walshoutem Dokter Vloeberghsstraat 8/jan +32 011 682102
    De Waegenaere Koen Arts Hertsberge Nieuwstraat 9 +32 478 550772 www.praktijkvoorenergieenvitaliteit.be
    Verbrugghe Sabine Therapeut Kalmthout Hortensiadreef 28 +32 472 698535