Hieronder vindt u een lijst van artsen en therapeuten die lid zijn van BBOW.
Bent u een lid en klopt de informatie die hier staat niet meer?

Login op de website en pas je gegevens aan of neem contact op met BBOW.

    • Filter op stad
    Achternaam Voornaam Beroep Stad Straat nummer/bus GSM-nummer E-mailadres praktijk
    Vanduren Christine arts Kinrooi Breeërsteenweg 229 32470576710
    de Jonge Henk arts Oosterhout Warandelaan 52 654776334
    Steyaert Leen Therapeut Schoten Jachtwachtersdreef 104 496900997
    Van Gulck Marjan kinesist Borsbeek Lucien Hendrickxlei 75 479537703
    Schelfhout Els therapeut Sint-Niklaas Hoge Heerweg 47 475651546
    Van den Eynden Kim kPNI-therapeut Eeklo Lekestraat 119 0474597099
    De Coninck Daan Arts Brugge Damse Vaart Zuid 4 / 00 01 50717873
    Aerts Monique Verpleegkundige Kalmthout Turfvaartlaan 23 036663739
    Carchon Carine Arts Zellik Jan Baptist De Greeflaan 6 024664504
    De Bast Frank kPNI-therapeut Zandhoven Hooidonck 13 +33 476 480403
    Halewyck Liesbeth kPNI-therapeut Erps-Kwerps Lelieboomgaardenstraat 47 +32 486 121871 liesbeth@gezondegids.be
    Van Moortel Veronique Therapeut Brugge (sint-michiels) Barrierestraat 39 +32 050 380767 veroniquevanmoortel@skynet.be
    De Waegenaere Koen Arts Hertsberge Nieuwstraat 9 +32 478 550772 www.praktijkvoorenergieenvitaliteit.be
    van Overstraeten Dirk kPNI-therapeut Walshoutem Dokter Vloeberghsstraat 8/jan +32 011 682102
    Lauwaert Ruth Therapeut Zwijnaarde Heerweg-Zuid 218/002 +32 476 662488 ruth.lauwaert@telenet.be
    Coppejans Ann Arts Ieper Proosdijstraat / Diksmuidestraat 52 (praktijk) 21 +32 498 000000
    Onghena Carl Kinesist Mortsel Molenstraat 46 +32 495 642584 carl@osteomortsel.be
    Linmans Jo Arts Hechtel Twaalf septemberstraat 19 +32 011 732355 www.praktijkpolar.be / welkom@praktijkpolar.be
    Verbrugghe Sabine Therapeut Kalmthout Hortensiadreef 28 +32 472 698535
    MINCKE Edwin Therapeut STEVOORT Regenakkerstraat 17 +32 475 407673 edwin@geestenlichaam.be
    Verheyen Trix Therapeut Bevel Tolbroek 33 +32 486 781724 trix.verheyen@telenet.be
    Pylyser Astrid Apotheker Oostakker Vendelstraat 01/002 +32 456 342028 astrid.pylyser@oragon.be
    Colaes Sabine Arts SCHELDEWINDEKE ROOSBROEKSTRAAT 7 +32 476 629156
    Vermaelen Magaretha, Fancine Therapeut Heist-op-den-Berg Meylemansstraat 7 +32 475 260569 greet@praktijk4balance.be
    Kuppens Eddie Kinesist Kermt (Hasselt) Diestersteenweg 213a +32 468 133682
    Goossens Sigrid Therapeut Beveren Kasteeldreef 41 +32 476 342995 Sigrid@sigomeno.be
    Schaaf Eddy Therapeut Tessenderlo Vismarkt 20/apr +32 477 229194 schaaf.eddy@gmail.com
    Van 't Hoog Adrienne Andere Weert Noordkade 2 +31 611 006212 complimedmedical@icloud.com
    Lenaerts Hika Therapeut Schilde Picardielaan 1 A
    Bultinck Dirk Arts Moerbeke-Waas Sportlaan 6 bultinck.dirk@telenet.be
    Cocquyt Aimé Verpleegkundige Aalter Oude Gentweg 41